شرکت کاشی سمنان در سال 1361 تاسیس و در فروردین 1374 به بهره‌برداری رسید.

این شرکت یکی از شرکت های پیشتاز در زمینه تولید کاشی دیوار، کف و پخت سوم می باشد و جزو اولین شرکت هایی است که از تکنولوژی چاپ دیجیتال استفاده نموده است.


اهداف شرکت

به طور کلی اهداف این شرکت از ابتدای تاسیس، دستیابی به کیفیت برتر، همیشگی، احراز نام نیک و حفظ دائمی منزلت و اعتبار بین نمایندگان و مصرف کنندگان، سودآوری نه از طریق کاهش هزینه تولید بلکه ارتقاء بهره وری، کاهش ضایعات، آموزش مداوم و کسب رضایت نیروی انسانی که در نظر این شرکت از عناصر مهم تولید به شمار می روند و علاوه بر این ارتباط مداوم با مجامع علمی و صنعتی این شاخه از صنعت عظیم ساختمان بوده است. در نتیجه رعایت اهداف و سیاست های فوق این شرکت توانسته است برای سالهای متوالی بعنوان واحد نمونه انتخاب گردد.

شرکت کاشی سمنان از ابتدای تاسیس، تولید با بهترین کیفیت را سرلوحه خود قرار داده و از این رو از بهترین مواد اولیه داخلی از جمله کائولن، فلدسپار، بنتونیت، بال کلی و کلیست استفاده می نماید. رنگ ولعاب مورد استفاده در تولیدات از شرکت های مشهور Colorobbia ایتالیا و Vidres اسپانیا تیه می گردد. طرح ها به طور عام از شرکتهای معتبر ایتالیایی و اسپانیایی که در طراحی کاشی شهرت بین المللی دارند تهیه شده و اکثر آنها به صورت مجموعه کامل شامل کف، دیوار و حاشیه تولید می گردند.

کارخانه شرکت کاشی سمنان مجهز به آخرین و بروزترین ماشین آلات می باشد، که از شرکتهای ایتالیایی System – Intensa – Projecta – Siti B&T – Tsc خریداری شده است. این شرکت با به روزرسانی دستگاه های چاپ دیجیتال، پرس های هیدرولیکی با ظرفیت بالا، کوره های رولری دو طبقه و یک طبقه با طول 88 متر و عرض 80/2، ماشین آلات رکتیفاید، درجه بندی و سورتینگ تمام اتوماتیک که مجهز به سیستم های کامپیوتری جهت کنترل پارامترهای فیزیکی از جمله ابعاد و تاب می باشند توانسته است جایگاه ممتازی بین تولیدکنندگان داخلی و خارجی کسب نماید. شرکت کاشی سمنان جزو معدود شرکتهای تولید کاشی و سرامیک می باشد که تمامی گواهینامه های استاندارد های بین المللی از جمله:

 
 

را از شرکت های اسپانیایی AENOR دریافت نموده است و بر اساس خط و مشی مدیریت یکپارچه را به شرح زیر در تمامی مراحل تولید رعایت می کند.

1- انطباق کامل الزامات مرتبط با صنعت
2- ارتقاء سطح رضایت مشتریان از طریق شناسایی نیازهای جاری و آتی آنها و برقراری ارتباط موثر با آنان
3- پیشگیری از ایجاد و کاهش آلودگی های زیست محیطی
4- رعایت استاندارد های مرتبط در زمینه تست و آزمون و کالیبراسیون شامل مقاومت در برابر خم شدن، درصد جذب آب، سختی سطح، ضریب انبساط حرارتی در برابر سایش، شوک حرارتی، ترک و مواد شیمیایی
5- ایجاد فضای کاری مناسب بمنظور ارتقاء بهره وری
6- اصلاح فرآیندها
7- مصرف بهینه کلیه منابع انرژی
8- تعامل صادقانه با کلیه مشتریان و ذینفعان

همانطوریکه پیشتر گفته شده تولیدات شرکت کاشی سمنان در بخشهای دیوار، کف و پخت سوم می باشد که هر کدام از آنها در اندازه های مختلف به شرح زیر می باشند:

  • مرکز قلب تهران
زمینه های همکاری مستقیم با شرکت کاشی سمنان

- تامین کاشی های پروژه های ساختمانی در بخش دولتی و خصوصی
- امکان تهاتر با پروژه های ساختمانی در بخش های دولتی و خصوصی
- تامین کاشی های بیمارستانی با طرحهای مدرن و جدید
لیست برخی از بیمارستان ها که با کاشی سمنان همکاری داشته اند:

بیمارستان آتیه تهران – بیمارستان امیرعلم تهران – بیمارستان پارس تهران – بیمارستان قلب تهران بیمارستان امام حسین تهران – بیمارستان میلاد نور ساری – بیمارستان مهرگان کرمان – بیمارستان شفا بابلسر – بیمارستان ولیعصر همدان – بیمارستان ولیعصر اهواز – بیمارستان شهدا نهاوند – بیمارستان بروجرد – بیمارستان کودکان اهواز – بیمارستان تالش – بیمارستان بهلول گناباد

درخواست اعطای نمایندگی

برای اطلاع از شرایط نمایندگی جدید با دفتر مرکزی شرکت تماس حاصل فرمائید.